Про проект
Головна
Сьогодні: Понеділок, 23.05.2022

«Як скористатися системою»

Шановні користувачі


Для того, щоб переглянути інформацію по студентові, Вам необхідно скористатися логіном і паролем, який Ви отримали ..

Оберіть свій заклад
Карта школ
Опитування
Яку інформацію Ви хотіли б бачити на сайті ?
Новини Міністерства освіти
Новини нашого міста
Іноформацію про ЗНО-2021
Інформацію про ВНЗ України
Он-лайн тестування
Надзвичайні події
Інше
Голосів: 243
Статистика
Підключено: 20 закладів
Зареєстровано: 9394 людей
Зараз на сайті: 61
Про проект

«Електронна Залікова» - це проект, метою якого є покращення освітнього процесу учнів середніх та вищих навчальних закладів. Зменшення пропусків занять без поважної причини. Зближення батьків учнів та навчального закладу. Підвищення успішності та поліпшення поведінки учнів в сучасних умовах, за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.


 

Можливості проекту:


    - Оптимізація і удосконалення взаємозв'язку (держава – навчальний заклад, учень - батьки) за рахунок сучасних аналітичних систем і статистичних даних;
    - Систематичне інформування батьків про успішність дітей, їх поведінку та досягнення;
    - Оперативне інформування батьків про відсутність учня на уроках, без поважних причин;
    - Своєчасне інформування батьків про зміну в поведінці або психологічному стані дитини;
    - Повідомлення інформації адміністративного характеру, за допомогою SMS-повідомлень безпосередньо на мобільний телефон батьків;
    - Завчасне повідомлення учнів про зміни в розкладі занять, відміни навчального дня або іншої корисної інформації пов’язаної з роботою навчального закладу (за додатковою згодою батьків);
    - Інформування батьків про проведення громадських, шкільних та культурно-масових заходів;
    - Надсилання інформації, яка стосується безпосередньо учня, на його мобільний телефон (за додатковою згодою батьків).

«Електронна Залікова» - це швидкий та надійний доступ до інформації, пов’язаної з навчальним процессом, у будь-який час і в будь-якому місці за допомогою SMS-повідомлень та Інтернет-порталу.

Незалежно від того, де знаходиться адресат: на роботі, вдома, на відпочинку, у відрядженні чи просто у від'їзді - він все-одно неодмінно отримає призначену для нього інформацію.

Проект надає можливість учням та батькам оперативно отримувати інформацію про усі важливі події навчального закладу, про успішність і поведінку учня шляхом SMS-інформування та за допомогою онлайн-щоденника.

Доступ до даних, які стосуються навчального процесу та поведінки учня, мають лише батьки або рідні учня. Дану інформацію не можуть переглядати сторонні особи або ж сам учень. Також, вона захищена від індексування пошуковими системами. Додаткова перевага такого методу полягає у можливості співставлення та аналізу навчальних досягнень учня за минулі навчальні періоди.

Як це працює?

 

Проект є електронною версією шкільного щоденника. В базі даних щоденника зберігаються усі оцінки успішності та повідомлення учителів по кожному учневі.

Суть проекту полягає в наступному:

  - Щоденно, оператору в навчальному закладі, надається інформація про успішність, зауваження та подяки, пропуски уроків по кожному учневі;

   -  Після збору цієї інформації, вона розміщується в особистих сторінках кожного учня, до якої мають доступ лише батьки та рідні учня. Також, батьків повідомляють про майбутні громадські заходи, загальношкільніподії та надають іншу корисну інформацію.


Таким чином, кожен з батьків, де б він не знаходився: на роботі, у відрядженні або у від'їзді, має можливість оперативно реагувати на зміни в освітньому процесі дитини і завжди бути в курсі потрібної йому інформації.

Технічно це виглядає так:
В навчальному закладі встановлюється комп'ютер, в якому створюється база даних по учням та їх батьках. До цього комп'ютера також підключається спеціальне електронне устаткування для зв'язку з головним сервером. У освітній установі призначається відповідальна особа для щоденного внесення інформації до бази даних - адміністратор. Після внесення інформації, її неможливо приховати чи підробити. Також, доступ третіх осіб, до даної інформації неможливий.

В 2009-2012 н.р. сервіс був впроваджений та успішно працює в 13-ти навчальних закладах м.Вінниці. Результати перевершують багато сподівань:
   -   Суттєво зменшилась кількість пропущених занять учнями;
 - Значно покращився інтерактивний зв'язок між вчителями та батьками;
  - Наголошено істотне поліпшення освітнього процесу в цілому;
  - Також, відмічено позитивне відношення батьків по впровадженню сервісу в систему освіти.

На особистій сторінці кожного з учнів, Ви маєте можливість скористуватися такими функціями:
 
 

Залікова книжка:

 

 
 
В розділі «Залікова книжка» Ви можете побачити розклад занять на поточний тиждень. Переглянути оцінки успішності та інформацію про пропуски занять. Також, Ви маєте можливість переглядати статистику за попередні періоди навчання.
 
 

Журнал:

 

 

В розділі «Журнал» Ви маєте можливість побачити загальну статистику успішності , так само, як і в звичайному  журналі. Дні, коли учня не було на заняттях, оцінки , які він отримав, як протягом місяця, так і за попередній період навчання.

 

 

Інформація про студента

 

 

В розділі «Інформація про студента», Ви маєте можливість оперативно отримувати інформацію, пов'язану безпосередньо з учнем. Ви завжди будете в курсі усієї інформації, яку викладачі хочуть донести до Вас.

 

 

Навчальний заклад інформує:

 

 

За допомогою розділу «Навчальний заклад інформує» Ви завжди будете в курсі останніх новин Вашого навчального закладу.

 

 

Успішність по предметам:

 

 

В розділі «Успішність по предметах» Ви можете переглянути графік успішності  ,             за певний період часу, по конкретниим предметам. Порівняти його з найвищим та найнижчим показником у группі.


 

Успішність в цілому:

 

 

В розділі «Успішність в цілому» Ви можете слідкувати за загальною картиною прогресу навчання . І бачити рівень  знань порівняно з найкращим та найгіришм учнем у группі.Вартість обслуговування

 

Підключення до системи проходить абсолютно безкоштовно для навчальних закладів. Єдиною необхідною умовою є певна кількість учнів, які повинні брати участь у проекті.


Оплата для батьків студента складає - 20 гривень на місяць.


З будь-якими питаннями, а також за детальною інформацією звертайтесь до адміністратора «Електронна Залікова» у Вашому навчальному закладі.


 
Як підключитись?

 

Багато навчальних закладів міста Вінниці вже беруть участь у проекті або будуть підключені найближчим часом.


Якщо Ваш навчальний заклад до сих пір не підключений до проекту, ми радимо Вам звернутись до адміністрації Вашого навчального закладу з проханням подати заявку на підключення до проекту «Електронна Залікова». Після подачі заявки Вашим навчальним закладом, наші спеціалісти одразу приймуть її на обробку. І після вирішення усіх адміністративних та технічних питань, ми з задоволенням підключимо Ваш навчальний заклад до проекту.

Наші партнери
Новини
25.01.2021 17:43
МОН розробляє рекомендації з реорганізації училищ
МОН розробляє рекомендації з реорганізації училищ

МОН розробляє рекомендації з реорганізації училищ

25.01.2021 17:22
Найкращі учасники ЗНО отримають по 100 тисяч грн
Найкращі учасники ЗНО отримають по 100 тисяч грн

Найкращі учасники ЗНО отримають по 100 тисяч грн

25.01.2021 16:15
Розглядається декілька варіантів проведення ЗНО-2021
Розглядається декілька варіантів проведення ЗНО-2021

Розглядається декілька варіантів проведення ЗНО-2021

25.01.2021 15:38
На пробне ЗНО зареєстровано 140 тисяч учасників
На пробне ЗНО зареєстровано 140 тисяч учасників

На пробне ЗНО зареєстровано 140 тисяч учасників

25.01.2021 13:39
У двох тисячах шкіл розпочався Інженерний тиждень
У двох тисячах шкіл розпочався Інженерний тиждень

У двох тисячах шкіл розпочався Інженерний тиждень

© 2010-2021 osvita24.info - Все права защищены
Сотрудничество
Услуга SMS-рассылки